Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets senare del, klädsel i Baker textil, höjd 90, 80x70 cm
Bruksslitage
373773
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här