Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets senare del, klädsel i Baker textil, höjd 90, 80x70 cm

Bruksslitage

373773

2016-04-06