Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 18/1900-tal, barockstil, bemålat trä, höjd 76, 100x64 cm

Bruksslitage, skador

373775

2016-04-06