Olle Ängkvist collage

Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, signerad och daterad Olle Ängkvist 60, blandteknik collage, ca 45x56 cm

373785

2016-04-06