Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS WIGERT (1932-2015): Fågel, signerad och numrerad Hans Wigert 59/75, litografi, bladmått 44x57 cm,
oramad
Hanteringsveck i marginalen, med dedikation
373791
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här