Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Fågel, signerad och numrerad Hans Wigert 59/75, litografi, bladmått 44x57 cm,
oramad

Hanteringsveck i marginalen, med dedikation

373791

2016-04-06