Hans Wigert torrnål 30 ex 1975

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Skriet", 1975, signerad och numrerad Hans Wigert 22/30, torrnål, bildmått 24,5x28,5 cm, oramad

I passepartout

373792

2016-04-06