Lena Cronqvist

Lena Cronqvist
Lena Cronqvist

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Fågelhuvud, signerad Lena Cronqvist, etsning, 50/260, 14x16,5 cm

373794

2016-04-06