Kanton porslin Kina

Kanton porslin Kina
Kanton porslin Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR, FAT, LAMPA, mm, 33 dlr, porslin, Kina, Kanton, 1800-tal, höjd ca 5-22 cm

Alla delar ej kompletta, nagg, bruks- och åldersrelaterat slitage.

373830

2016-04-06