Klubbat för:
400 SEK
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ätande barn, spegelvänd kopia efter Bartolome Esteban Murillo, olja på duk, ca 58x50 cm
Krackeleringar, duk med skador/hål, retuscher
373834
2016-04-06