Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ätande barn, spegelvänd kopia efter Bartolome Esteban Murillo, olja på duk, ca 58x50 cm

Krackeleringar, duk med skador/hål, retuscher

373834

2016-04-06