Golvurnor jugend

Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend
Golvurnor jugend

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVURNOR, 1 par, omkring 1900, jugend, trä och pastellage, till hälften förgyllda och försilvrade, dekor i relief av rosor, insatser i plåt, höjd ca 62 cm

Hänklar med lagningar, spricka, smärre ytskador

373838

2016-04-06