Golvurnor jugend
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVURNOR, 1 par, omkring 1900, jugend, trä och pastellage, till hälften förgyllda och försilvrade, dekor i relief av rosor, insatser i plåt, höjd ca 62 cm
Hänklar med lagningar, spricka, smärre ytskador
373838
2016-04-06