Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPFOT, 18/1900-tal, alabster, förgylld fattning, kolonnformad, total höjd 48 cm
Smärre nagg
373839
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här