Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd ca 75, 84x52 cm

Smärre fanérskador, dragknopp el dyl saknas

373843

2016-04-06