Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd ca 75, 84x52 cm
Smärre fanérskador, dragknopp el dyl saknas
373843
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här