Karta Stockholm Västerort

Karta Stockholm Västerort
Karta Stockholm Västerort

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTA STOCKHOLM, 1800-talets mitt, Stockholm Västerort, handkolorerad litografi, 29,5 x 20 cm

373852

2016-04-06