Fernadez Arman Fiddlemania

Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania
Fernadez Arman Fiddlemania

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Fiddlemania", mapp med tre färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 130/200, 45x40, editerade av Galleri GKM, Malmö

373855

2016-04-21