Max Ernst etsning

Max Ernst etsning
Max Ernst etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976), Oiseau, 1965, signerad med initilaler, påskrift H.C., etsning tryckt i grönt, 20x13,5 cm, bl. 25,5x17,5 cm

373860

2016-04-06