Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976), Oiseau, 1965, signerad med initilaler, påskrift H.C., etsning tryckt i grönt, 20x13,5 cm, bl. 25,5x17,5 cm
373860
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här