Henri de Toulouse-Lautrec litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), Ta Bouche, litografi tryckt i grönt, 1893, signerad med monogram i trycket, 25,3x17,7 cm
LITTERATUR: Wittrock 7

Något gulnad

373862

2016-04-06