Reinhold von Rosen etsning

Reinhold von Rosen etsning
Reinhold von Rosen etsning
Reinhold von Rosen etsning
Reinhold von Rosen etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD VON ROSEN (1894-1961), Hamnvy, signerad och daterad i trycket RvR -16, etsning, 13,5x12,2 cm

373863

2016-04-06