Matgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 1950-tal, bord med skiva i laminat samt 4 st stolar i björk med klädsel i textil "Firebirds" från G.P&J. Baker, mått bord höjd 74, 110-170x80 cm, sitthöjd stol 45 cm
Bruksslitage
373864
2016-04-06