Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 1950-tal, bord med skiva i laminat samt 4 st stolar i björk med klädsel i textil "Firebirds" från G.P&J. Baker, mått bord höjd 74, 110-170x80 cm, sitthöjd stol 45 cm

Bruksslitage

373864

2016-04-06