Bordsurnor Kina

Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSURNOR, BOJAN, 5 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, en urna är omgjord till lampa (uppborrad), figural dekor, höjd ca 32-42 cm

Nagg och slitage.

373889

2016-04-06