Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, 3 st., SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, figural dekor i emaljfärger, höjd ca 8-32 cm

Nagg på de två större vaserna, smärre slitage

373896

2016-04-06