Bordsurna Kina

Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSURNA, SKÅL, LAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 19-44 cm

Nagg på skålen, lampa uppborrad

373913

2016-04-06