Stolar 3+2 st 1800-tal
2016-04-06
373939
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 3+2 st, 1800-tal, empire/senempire, mahognyfanér, 45-47 cm
Fläckar, 1 stol skadad /del finns, slitage