Armbandsur Laco-Sport

Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport
Armbandsur Laco-Sport

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LACO-SPORT, armbandsur, gulddoublé på stål, 1950/60-tal, mekaniskt urverk, bakstycke märkt VW 100 000 kilometer (Volkswagen), diameter 33 mm

Bruksslitage

373946

2016-04-06