Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, röd klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
373949
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här