Öronlappsfåtölj med fotpall

Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall
Öronlappsfåtölj med fotpall

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, röd klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

373949

2016-04-06