Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, vitmålade, höjd 66, 65 x 30 cm
Senare bemålade, smärre slitage
373963
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här