Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSURNA, LAMPOR, VAS, 4 dlr, porslin, Kina tidigt 1900-tal, lamporna är omgjord perukstock samt vas (vasen är uppborrad) höjd mellan ca 30 och 40 cm
MIndre nagg, smärre slitage
373966
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här