Bordsurna KIna

Bordsurna KIna
Bordsurna KIna
Bordsurna KIna
Bordsurna KIna
Bordsurna KIna
Bordsurna KIna

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSURNA, LAMPOR, VAS, 4 dlr, porslin, Kina tidigt 1900-tal, lamporna är omgjord perukstock samt vas (vasen är uppborrad) höjd mellan ca 30 och 40 cm

MIndre nagg, smärre slitage

373966

2016-04-06