Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kunglig måltid, märkt a tergo "Konung Erikus XIV och Catharina Månsdotter", olja på pannå, ca 30x41 cm
373981
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här