Oljemålning 1700/1800-tal

Oljemålning 1700/1800-tal
Oljemålning 1700/1800-tal
Oljemålning 1700/1800-tal
Oljemålning 1700/1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kunglig måltid, märkt a tergo "Konung Erikus XIV och Catharina Månsdotter", olja på pannå, ca 30x41 cm

373981

2016-04-06