Viggo Pedersen oljemålning

Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIGGO PEDERSEN (1854-1926): Landskapsmotiv med hus och träd, signerad Viggo Pedersen, olja på duk, 66x96 cm

373982

2016-04-06