Jig-Saw

Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw
Jig-Saw

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PINBALL, Jig-Saw, 1930/40-tal, bemålat trä, metall, glas, 91x41 cm, kulor samt polletter medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, smärre skador, ben omonterade

374010

2016-04-19