Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PINBALL, Jig-Saw, 1930/40-tal, bemålat trä, metall, glas, 91x41 cm, kulor samt polletter medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, smärre skador, ben omonterade
374010
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här