Torkel Dahlstedt
Valmis
2016-04-20
374011
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): motiv av ägg i relief, signerad, daterad -73 samt numrerad 5/10, 56 x 46 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg