Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CATHARINA KÖHLER (född 1944): "Dela min bägare I", signerad, daterad Catharina Köhler 1976 a tergo, olja på duk, ca 105x100 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
374012
2016-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner