Äldre böcker, bl.a. kokböcker mm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, bl.a. 1700-1800-tal, bl.a. kokböcker (bl.a. Warg, 6 uppl. 1773, 12 defekta sidor), historia, biblar, almanackor, 6 planscher ur Chiewitz, Fredmans epistlar mm.

Varierande skick, skador och defekter

374022

2016-04-10