Jacob Dahlgren

Jacob Dahlgren
Jacob Dahlgren
Jacob Dahlgren
Jacob Dahlgren
Jacob Dahlgren
Jacob Dahlgren

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACOB DAHLGREN (född 1970): ´´Hylla´´ 2004, kryddhylla, edition 20 (dep,art,ment), signerad och numrerad 19/20, ca 56x51 cm

Slitage

374024

2016-04-07