Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JACOB DAHLGREN (född 1970): ´´Hylla´´ 2004, kryddhylla, edition 20 (dep,art,ment), signerad och numrerad 19/20, ca 56x51 cm
Slitage
374024
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här