Anna Nordgren oljemålning

Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA NORDGREN (1847-1916): Kustvy, signerad Anna Nordgren 1891, olja på duk, ca 38x63 cm

Duk med flertal små hål, märken efter spännram

374028

2016-04-07