Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsbild, otydligt signerad, olja på duk, ca 53 x 43 cm
Smärre färgbortfall
374041
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här