Arkivskåp björk
2016-04-07
374043
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, höjd ca 119, 46x36 cm
Ytskador