Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GUSTAF ISANDER (1863-1929), Expansion, signerad och daterad 1922, etsning, 22x17 cm, påskrift på framsida samt på tidigare bakstycke på baksidan av inramningen
374059
2016-04-10