Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929), Expansion, signerad och daterad 1922, etsning, 22x17 cm, påskrift på framsida samt på tidigare bakstycke på baksidan av inramningen

374059

2016-04-10