Gavin Turk

Gavin Turk
Gavin Turk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GAVIN TURK (1967): Bag Sticker, signerad och daterad 2000, numrerad 76/100, screentryck på vinyl, motivet ca 50x56, bladmått 60x85 cm

Svart papper medföljer för avhämtning

374060

2016-04-07