Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Gustav Vasa, signerad v. Schatnz -56, 16/20, etsning och akvatint, 26x19 cm

374061

2016-04-10