Trädgårdsstolar 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDERNA LARSSONS SNICKERI- & SKIDFABRIK, armstödsstol No 2, 1 par, 1900-talets början, bok, ihopfällbara, sitthöjd 44 cm

Slitage, en senare tvärslå

374078

2016-04-07