Trädgårdspallar 1900-talets början

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA LARSSONS SNICKERI- & SKIDFABRIK, Taburett No 5, 3 st, 1 par, 1900-talets början, bemålade, ihopfällbara, sitthöjd 43, 45x36 cm

Senare bemålade, bruksslitage

374080

2016-04-07