Elin Källman oljemålning

Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): "Jüri kom tillbaka", signerad och daterad a tergo Elin Källman 2009, olja på duk, 170 x 130 cm

374138

2016-04-11