Landskapsvy oljemålning

Landskapsvy oljemålning
Landskapsvy oljemålning
Landskapsvy oljemålning
Landskapsvy oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR (1900-tal): Landskapsvy, otydligt signerad och daterad A Strandberg 1959?, oolje på pannå, ca 27 x 34 cm

374149

2016-04-07