Tore Palm akvarell

Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE PALM (född 1933), sjöfågel, signerad Tore Palm, akvarell, 22 x 30 cm

374178

2016-04-07