Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORE PALM (född 1933), segelbåt, signerad Tore Palm, akvarell och blandteknik, 20 x 20 cm
374179
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här