Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE BÖCKER, 6 st. Bl.a. 1500-1600-tal, Silius Italicus, C. De bello punico. Lyon, Gryphius 1551, Svetonius, Amsterdam 1630.
Skador och defekter, fläckar.
374195
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här