6 små böcker bl.a. 1500-1600-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE BÖCKER, 6 st. Bl.a. 1500-1600-tal, Silius Italicus, C. De bello punico. Lyon, Gryphius 1551, Svetonius, Amsterdam 1630.

Skador och defekter, fläckar.

374195

2016-04-10