Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, art deco, 1920/30-tal, låg modell, betsat trä med svärtade detaljer, höjd 80, 185x28 cm
Visst slitage
374199
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här