Munkstol skuren ek

Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek
Munkstol skuren ek

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MUNKSTOL, 1900-talets första hälft, skuren ek, sitthöjd 44 cm

Skador och lagningar

374203

2016-04-07