Sybaron 1800-tal

Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal
Sybaron 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBARON, 1800-talets andra kvartal, Karl-Johan, spiralformat ben, faner i mahogny, delvis med klädsel i textil, höjd ca 88 cm

Slitage, bortfall/dragknopp saknas

374207

2016-04-07